Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Prekybos karas tarp Kinijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų ir tris juoda gulbė, pasaulio ekonomika rizikingus aktyvus
Mar 26, 2018

Per naktį, pasaulinė ekonominė padėtis labai pasikeitė, ir tarp Jungtinių Valstijų ir Kinijos prekybos karas buvo vietoje.


Kovo 23 dieną Pekine ryte, prezidentas Trump pasirašė prezidento rašte. Jis paskelbė, kad jis galėtų imtis priemonių nustatyti Kinijos produktų tarifai, riboja investicijas iš Kinijos ir susijusių klausimų kreiptis į PPO ginčų sprendimo mechanizmas. Remiantis ataskaita, produkto vertė iki 60 milijardų JAV dolerių.


Kinijos vyriausybė greitai imtis atsakomųjų priemonių, sakė ryte, JAV ketina iki 3 milijardψ doleriψ tarifų prekybos ministerijos.


Staigiai eskalavimo ir stipriai prislėgė lakiųjų pasaulio akcijų rinkos "prekybos karą". Trijų pagrindinių JAV akcijų indeksų sumažėjo daugiau nei 2,4 %, didžiausia vienos dienos nuosmukio šešių savaičių. Originalus, palūkanų normos padidėjimas tikimasi padidinti poveikį likvidumui sugriežtinti buvo vienas iš JAV akcijos šiais metais. Dabar, klimato atšilimo prekybos karą vėl davė daugiau netikrumo rizikingus aktyvus, pvz., pasaulio akcijų rinkos. Be to, Kinijos akcijų rinka, vertybinių popierių rinkos ir valiutų rinkoje sumažėjo ir biržos indekso atidarė 2.78 % žemyn, padidėjo 0,65 % rizikos turto skolos rinkos rožių ir 10 metų iždo obligacijų.


Prekybos karą ir į mano gerklę, palūkanų normos, vienkartinės "Facebook" sprogo duomenų nutekėjimas, Tencent akcijų perleidimu, neseniai pasaulio akcijų rinkos nuolat blogai. Pasaulinės rizikos turtas sprogo iš prekybos karą žlugimo yra tik pradžia, arba Trump's "agresyvi" požiūris. Tai tik padidinti Kinijos ir Amerikos kozirio, rinkos palaukti ir pamatyti nuotaikos yra storas.


Rizikingus aktyvus staigiai ir apsidraudimo turtas padidėjo


"Trump skaito laikraščius JAV. Antraštės laikraštyje perskaičiau, kad šį pavasarį atėjo anksčiau ir visi buvo labai laimingi. Trump buvo įdomu, kaip aš noriu išmaišyti geltonas pavasaris?" Tai yra išplitęs kovo 23 animaciją WeChat draugų, daryti užuominas Trump pasiimti kažką pasauliui, išprovokuoti prekybos karas tarp Kinijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.