Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Didelis Tariifs, aliuminio produktų, importo
Mar 09, 2018

Xinhua naujienų agentūros, Vašingtonas, kovo 8 d. (Jin Minmin Gao Pan reporteris) prezidentas Trump Jungtinių Amerikos Valstijų, 8, pasirašė deklaraciją iš privilegijuotos importuoto plieno iraliuminio lakštai ir ritėproduktus. Jungtinėse Amerikos Valstijose naujausias prekybos apsaugos priemonių buvo plačiai pasipriešino Lietuvos ir tarptautinė bendruomenė.

Koziris paskelbė Baltuosiuose rūmuose tą pačią dieną, kad JAV bus 25 % tarifo importuoto plieno ir skirti 10 % importuotų aliuminio produktų tarifų. Tarifų priemonės įsigalios po 15 dienų.


Be to, kaip Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje ir Meksikoje kalbame apie Šiaurės Amerikos laisvosios prekybos sutartis, Trump sakė, Kanados ir Meksikos bus laikinai atleidžiami nuo susijusių tarifus. Tuo pačiu metu, kitos ekonomikos turi galimybę būti atleisti nuo atitinkamų tarifų, ir JAV prekybos atstovų, yra atsakingas už konkrečios derybos.

Du dideli tarifai remiasi "232 tyrimo" JAV komercijos departamentas. Pagal 232nd punktą prekybos plėtros aktas 1962 m., JAV komercijos departamentas turi teisę inicijuoti tyrimus ar importuoti produktai gali pakenkti nacionaliniam saugumui Jungtinėse Amerikos Valstijose. JAV komercijos departamento pradėta 2017 balandžio "232 apklausa" importuoto plieno ir aliuminio produktų, o pateikta tyrimo ataskaitą su Trump sausio šiemet.