Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Penkių tipų aliuminio paviršiaus apdorojimo metodai
Dec 27, 2017

Aliuminio plokštės yra ypač plačiai naudojamos statybos pramonėje, ypač statybinėse medžiagose. Taigi aliuminio grožis daugiau dėmesio. Taigi dabar daugiau gamintojų labiau rūpinasi aliuminio plokštės estetiniu išvaizdu.

1. Elektroforetiniai dažai
Šis gydymo metodas dabar labiausiai naudojamas Japonijoje, po tokio apdorojimo aliumininės plokštės paviršius padaro lygią pusę, atsparumas korozijai padidės.

2. Miltelių elektrostatinis purškimas
Pagrindinis požymis yra sustiprinti aliuminio atsparumą korozijai kai kuriai rūgšties pagrindo druskai, aliuminio lakštas yra geresnis už spalvotų profilių oksidaciją.

3 matinis audinys
Jo aliuminio modelis yra labai ryškus, tačiau mūsų gyvenime tam tikromis aplinkybėmis bus trukdoma ryškiai matomoje vietoje, matinio naudojimas gali būti labai geras klientų aptarnavimas, jo paviršius yra šilkas, kaip šilkas, daug žmonių.

4. Daugiafunkcinis paviršiaus apdorojimas
Ankstesnis tradicinis spalvotas aliuminis jau nebegali patenkinti kai kurių dizainerių poreikių, todėl, norint, kad aliuminio plokštė būtų geriau naudojama, yra daug spalvų apdorojimo, kad aliuminio spalva taptų tobula, labiausiai Svarbus dalykas yra tai, ar reikia ištirti poliruotą oksidaciją, poveikis yra geriausias.

5. Plazminiai elektrochemijos paviršiaus keramikos
Tai pažangių mokslo ir technologijų naudojimas. Po šio aliuminio apdailos puikios kokybės, nors didesnė kaina, bet jūs mokate. Svarbiausia, kad šis aliuminis taip pat gali būti chromatografijos serija.