Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Įvairių rūšių aliuminio languotas lapas
Mar 16, 2018

Pagal kitą klasifikaciją aliuminio lydinio lapo:

Įprastą aliuminio languotas plokštelės: 1060 aliuminio plokštės rūsyje plokštelė, ji gali prisitaikyti prie įprastos aplinkos, su žema kaina. Paprastai naudojami šaldymo sandėlių, grindų ir išorinės pakuotės

花纹板 大五条.jpg

3003 aliuminio languotas plokštė susideda daugiausia su AL Mn. jis taip pat vadinamas rūdžių įrodymas aliuminio plokštės, ir jo jėga yra šiek tiek didesnis negu įprasta modelio aliuminio plokštės. Produktas yra taikomas rūdžių prevencijos aspektus, kurie nėra griežta, pvz., sunkvežimių tipas, šaldymo saugyklos aukšte.

小五条花纹铝卷.jpg

Pagal modelių languotas aliuminio plokštelės

1, penki barų prasisukimo aliuminio languotas plokštelė tampa gluosnio lapų modelio valdybos modelio aliuminio plokštės. Ji turi geras galimybes prieš slydimą ir yra plačiai naudojamas projektuojant pastatą (grindų) platformos ir t.t..

2 apelsinų nulupti aliuminio plokštelės yra suskirstyta į: klasikinis, apelsinų žievelės, aliuminio plokštelė, variantas apelsino žievelės aliuminio plokštės (taip pat žinomas kaip kirminas linijos). Yra šaldytuvas, oro kondicionierius ir pakuočių serija.

3, lęšių modelio aliuminio plokštelės yra bendras stilius slydimui atsparus aliuminio plokštelės. Ji turi geras slydimo atsparumo. Jis daugiausia naudojamas automobilio platformos slysti įrodymas, šaldymo saugyklos aukšte prieš slydimą, dirbtuvių grindų prieš slydimą ir liftas slysti įrodymas.

4. Sferiniai aliuminio plokštės taip pat gali būti vadinamas pusapvalės Sferiniai aliuminio plokštės. Jis daugiausia naudojamas išorės pakuotėje.

1指针.jpg