Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Spalvotas Aliuminio naudojimas ir privalumai
Dec 27, 2017

Kas yra spalvotas aliuminis?

Spalvotas aliuminis yra aliuminio substratas po spalvinio dengimo vieneto, padengto vieno ar kelių organinių dangų sluoksnių paviršiumi ir išgydytas kompozicinės medžiagos kietinimo būdu. Aliuminio lydinio aliuminio plokštės paviršius yra spalvotas. Aliuminio lydinio aliuminio plokštė yra stabilus ir negali būti lengvai suardomas. Aliuminio lydinio plokštės paviršius negali būti išblukęs mažiausiai 8 metus po jo specialaus apdorojimo. Dėl mažo tankio ir didelės kietumo vieneto svoris yra metalas. Tai lengviausia medžiaga.


Korinio aliuminio privalumai:

Spalvotas aliuminis yra tiek aliuminio, tiek organinių medžiagų privalumų, tiek aliuminio, kuris turi aukštą mechaninį atsparumą, taip pat turi gerą įtampą, lengvą apdorojimą ir kitus eksploatacinius privalumus, bet taip pat turi gerą organinių polimerų dangos dažymą, dekoratyvinę, atsparumą korozijai. , gilus piešimas, suvirinimas ir kt. apdorojimas, pagamintas iš gaminio praktinės, dekoratyvios, lengvai apdorojamos ir patvarus. Spalvotas aliuminis plačiai naudojamas pramoniniuose įrenginiuose, geležinkelio stotyse, oro uostuose, stadionuose, komerciniuose pastatuose, namuose ir kitose statybos ir buitinės technikos srityse.

Spalvotas aliuminis jau seniai yra plačiai naudojamas užsienio šalyse, o nuolatinis spartus Kinijos ekonomikos augimas per pastarąjį dešimtmetį vis dažniau plėtojamas aliuminio spalvos danga ir paklausa. Dėl savo platų naudojimo būdų, lengvas apdirbimas, ilgaamžis eksploatavimo laikas, lengvasis svoris (geležis yra 1/3 dalis), vieneto kaina yra maža, dangos apsauga nuo užteršimo, spalvinga ir spalvinga, žalia ir palaipsniui tampa Caitu aliuminio pramonė Ateities plėtros kryptis, rinkos poreikis didesnis.