Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina
Namuose > žinios > Turinys
Kinijos vyriausybė įsipareigoja susidorojimą su aliuminio spekuliantai
Mar 07, 2018

Stengdamasis ne "pernelyg" spekuliacijos spalvotųjų metalų rinkoje, kurios gali lemti kainų iškraipymai, Liaudies Respublika Kinijos pramonės ministerija ir informacinių technologijų (MIIT) sustabdymasPaskelbtapraeitą savaitę jis turėtų dėti daugiau pastangų stebėti praktika.

MIIT pareiškė trečiadienį, kad ji ketina padidinti pastangų varžyti praktika dirbant su prekybos asociacijomis ir vyriausybinių agentūrų. Nors kitų metalų patraukė dėmesį spekuliantų Shanghai ateities sandorių biržoje, įskaitant vario ir nikelio, MIIT išreiškė ypatingos susirūpinimą dėl praktikos atžvilgiu aliuminio prekybos.

Dėmesys atitinka su MIIT deklaraciją, kad metalas būtų prioritetinių ministerijos einamaisiais metais. Valstybė pasako taip pat planuoja įgyvendinti su aliuminio talpa pakeitimo tvarka, pagal kurią apima pramonės kvotų, perduoti šias kvotas, įmonių susijungimai ir įsigijimai ir tarp gamintojų ir pagreitinti palaipsniui nutraukti neveiksmingai lydymo pajėgumas.

Nors pajėgumų mažinimo lėmė išmatuojamą naudą šalies aliuminio rinkoje, vėlai ralis buvo ne be suklupti ar dvi. Nuolatinių pajėgumų atsisakymo ir potencialių sezoninių gabalai padėjo stumti aliuminio kainos Šanchajuje iki 26 procentų per pirmuosius tris ketvirčius pernai. Vis dėlto rinkos neteko šiek tiek garo nuo tada traukiasi iš 17 procentų tarpiniais mėnesiais.