Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina

5a05 aliuminio lakštas

KATEGORIJA: 5000 SERIJA
NUOTAIKA: O, H32, EIGOS H34, H38
STORIS: 0.2-600 MM
PLOTIS: IKI 2650MM
STANDARTAS: GB/T, ASTM, EN, DIN

Produkto aprašymas

5a05 aliuminio lakšto (Al-Mg) yra apsaugos nuo rūdijimo aliuminio lydinio, kuris negali būti apdorota termiškai, bet jos jėgą galima gerinti šalto deformacijos. Jo didesnis plastiškumas atkaitinimo valstybėje, o tai geriau nei pusiau šalto kietėjimo nuotaika. 5a05 turi gera korozijai atsparumas ir suvirinimo galimybės. Ji tinka suvirinimo, atominis vandenilis, suvirinimas, oxyacetylene suvirinimas ir argonas suvirinimas. Jis turi gera mach negalėjimo po pusiau šaltas grūdinimas.

sheet 68已用.jpg


Chemical and physical properties.jpg

Pakavimo

Mūsų pakuotė atitinka jūros eksporto standartą. PE/PVC apsaugine plėvele arba balto popieriaus gali būti taikomos kaip kliento poreikius. Specialūs reikalavimai pakuočių gali būti derėtis prieš užsakymą.

铝板包装.jpg


Programa

5a05 aliuminio lydinio dažniausiai naudojami gamybos procesą, kuris reikalauja aukštos plastiškumas, geros atsparumo atlaikyti vidutinis apkrovos suvirinti vamzdžiai, suvirinti tankai ir kitų indų, taip pat kitos dalys. 5A05 aliuminio vielos dažniausiai naudojamas suvirinimo ir kniedės, nors kniedės turi būti anoduotas. 5a05 yra plačiai naudojamas zbroi plokštės, aukšto atsparumo struktūrinių dalių, pvz., rezervuarų, slėginių indų, ir jūrų dalių ir kitų prekių gamyboje.

应用.jpg

Cheminės ir fizikinės savybės

Chemical and physical properties.jpg

Hot Tags: 5a05 aliuminio skardos, Kinija, gamintojas, tiekėjas, gamyklos, didmeninė prekyba, kaina
Tyrimo