Susisiekite su mumis
Tel: + 86-571-86731050
Faksas: + 86-571-88222577
El. paštas:info@aluminumzj.com
Adresas: No.98 Linhang Avenue, Leidian mieste, Deqing apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, PRChina

5754 aliuminio lakštas

KLASĖ: 5000SERIES
NUOTAIKA: O-H112
STORIS: 0,2-200 MM
PLOTIS: IKI 2650MM
STANDARTAS: GB/T, ASTM, EN, DIN

Produkto aprašymas
5754 aliuminio lydinio yra tipiškas lydinio Al-Mg elementų su vidutinio stiprumo, puikus perdirbimo veiklos, gera korozijai, suvirinimo galimybės ir lengvai formavimo savybėmis. 5754 aliuminio lapą įvairių terminis apdorojimas yra pagrindinių žaliavų gamybos automobilių pramonė (pvz., automobilio durys, pelėsiai, sandarinimo komponentų) ir konservų pramonei.

24 已用 (4).jpg


Cheminės ir fizikinės savybės

Chemical and physical properties.jpg


Pakavimo

Mūsų pakuotė atitinka jūros eksporto standartą. PE/PVC apsaugine plėvele arba balto popieriaus gali būti taikomos kaip kliento poreikius. Specialūs reikalavimai pakuočių gali būti derėtis prieš užsakymą.

铝板包装.jpg


Programa
1、5754 aliuminio lakštas plačiai naudojamas suvirinimo konstrukcijų, rezervuarų, slėginių indų, laivo konstrukcija ir jūroje esančių įrenginių, transporto rezervuarų. Be to, šiuo metu vidaus paraiškas iš šio lydinio yra įvairių Vietovė greitųjų geležinkelių bėgiai, dažniausiai naudojamas greitųjų geležinkelių kliūtis, lakštinio metalo suvirinimo ir vidinę struktūrą.

2、Easy dažymas ir po apdorojimo tampa dažnai naudoja gaminti aukštos kokybės durys ir langai. Viename regione, Al-Mg lydinys durys ir langai yra daug lengvesni nei kitos medžiagos. 5754 aliuminio taip pat tinka karinę pramonę iš vidaus, pvz., orlaivio bakuose.

应用.jpg

Cheminės ir fizikinės savybėsChemical and physical properties.jpg

Hot Tags: 5754 aliuminio skardos, Kinija, gamintojas, tiekėjas, gamyklos, didmeninė prekyba, kaina
Tyrimo